Spring Water Boğaziçi 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı - LG Membranlı

Spring Water Boğaziçi 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı - LG Membranlı

DİKKAT!!!

SPRİNG 9 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZINDA LANSMANA ÖZEL KAMPANYA İLE TÜM TÜRKİYE'YE KARGO VE MONTAJ HİZMETİMİZ ÜCRETSİZDİR.

FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.


İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periyodik bakımı, filtre değişimi ve arıza giderimi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdadır. Yerli ve yabancı su arıtma cihazı çeşitleri, orijinal yedek parça garantisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonumuzla ülkemize hizmet etmekten dolayı gururluyuz. Su arıtma ile ilgili aklınıza takılan her konuda, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz.


YONCA SERİSİ POMPASIZ

1) Spring 5 Mikron Sediment Filtre:
Şebeke suyunun işleme girdiği ilk yerdir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ölçeğindeki  her türlü toz çamur asbest (demir su borularında kullanılan kanserojen madde) gibi kaba malzemeleri tutar.


2) Spring Granül Aktif  Karbon Filtre:
Kaba malzemelerden ayrılıp bu filtreye gelen su, içindeki klor suya kötü koku ve tad veren gazlar kist ağır metaryellerin bir kısmı  ve diğer kimyasal maddelerden ayrıştırılır ve bu sayede suyun tadı, rengi ve kokusu düzenlenir. Bu filtre hindistan cevizi kabuğunun 800 c derece oksijensiz ortamda yakılmasıyla elde edilmiş tuz halindeki karbon filtredir (mangal kömürü ) gibi. Bir susam büyüklüğündeki aktif karbon taneciğindeki  futbol sahasını kaplayacak kadar moneküler yüzeye sahiptir. Bu sayede yarım kg’lık aktif karbon yarım ton suyu arıtmaya yetecek kadar yoğun bir malzemedir.


3)  Spring Blok Karbon Filtre:
Arıtmanın 3. aşamasıdır, diğer aşamalardan kurtulan 5 micron ölçeğindeki partiküller bu aşamada tutulur. Hindistan cevizi kabuğu ile kağıdın hamur haline getirilip sıkıştırılmasıyla elde edilir.


4) LG Ters Ozmoz Membran Filtre:
İlk 3 aşamada kaba tortu ve partiküllerden ayrıştırılan su detaylı arıtmaya hazır haldedir, ilk 3 filtrenin asıl amacı Spring mebran filtresinin işini kolaylaştırmak, ömrünü uzatmaktır ancak özel bir yapım mebran filtre olan Spring  Mebran filtresi suyun alkali derecesinde neredeyse hiçbir değişiklik yapmaz.  Arıtmanın en önemli aşamasıdır ve cihazımızın “ana” filtresi konumunda olan membran yarı geçirgen bir zar gibi hareket eder, bitkilerin topraktan suyu emdiği gibi suyun içerisinden sadece yararlı maddelerin geçmesine izin verir. Tamamen doğaldır. Yüksek basınçla içinden sadece suyu geçirirken, mikron boyutunda suda var olan zararlı bakterileri, kireci, tortuyu, pası, asbesti, partikülleri ve ağır metalleri tamamen oranında arıtır.


5)  Spring Post Karbon Filtre:
Membrandan gelen temiz su bu filtrede Hindistan cevizi kabuğu ve granül karbondan geçerek lezzetli ve yumuşak bir içime sahip olur.Suya kaybetmiş olduğu mineralleri tekrar geri kazandırır. Ayrıca tankta beklemesinden dolayı meydana gelebilecek koku ve tat bozulmalarını düzeltir.


6) Spring 4’lü Özel Filtre:

Suyu mineral ve alkali yönünden zenginleştirmek ve insan vücuduna uygun pH düzeyine kavuşturmak için son aşamadır. Bu filtrede sırayla mineral, alkalin, detoks ve bio seramik kısımlardan geçen suyumuz son halini alır. Üretiminde hiçbir ağır metal içeren katkı maddesi kullanılmayan Spring Water su arıtma cihazı özellikle çocuğu olan aileler için özel olarak bu üretilmiştir. İçerisinde yer alan tamamen organik taşlardan oluşan mineral filtresi suya mineral verdiği gibi suyun alkali seviyesini de ciddi şekilde yükseltir. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu mineralleri suya tekrar geri kazandırır. Gelişim çağında çocuklu olan ailelerin bu ürünü tercih etmesi tavsiyemizdir.
Akıllı dörtlü mineral filtrenın özelliği suya sodyum potasyum kalsiyum magnezyum minerallerini kazandırmasıdır.

Alkali Suyun Önemi

İnsanoğlunun yediği yiyecekleri en iyi şekilde sindirip enerjiye dönüştürmesi için her zaman yeterli su içmesi gerekir. Vücudun güne dinç ve zinde başlamasın en önemli şartlarından birisi de alkali seviyesi yüksek su içmektir. Tıpkı vücut ısısının sabit derecede durmasını sağlamak gibi vücudun pH seviyesinin de belirli bir seviyede kalması için metabolizmamız enerji sarf eder. Bu anlamda vücudumuza yardımcı olmamız için alkali seviyesi yüksek su içersek vücudumuzu daha az yormuş oluruz. Bu işlem için harcanacak enerji koşmaya, eğlenmeye ve hepsinden önemlisi düşünmeye harcanır.Teknik Özellikler


Saatte 10, günde 240 litre üretim kapasitesi,
1 Ad. 5 Micron Sediment Filtre
1 Ad. Blok Karbon Filtre
1 Ad. 1 Micron Sediment Filtre
1 Ad. 75 Gpd Membran Filtre
1 Ad. Coconatlı Tatlandırıcı Filtre
1 Ad. 4 lü Mineral Filtre (Mineral ve Alkalı Özel Filtre) olmak üzere toplam 6 filtreden oluşmaktadır. 9 aşamalı su arıtma cihazıdır.

 

Diğer Parçalar:

Shoot of Valf
8 Litrelik Rezerv Tankı
Tank Musluğu
Atık Su Kısıcısı
Çok Şık Açkapa Metal Musluk
Hausing Açacağı
Tesisat Bağlantı Elemanları
5 Metre Pnomatik Hortum
Kurulum ve Kullanım Kitapçığı
Marka Tescil ve Hizmet Yeterlilik Belgelerimiz


Su Analiz Raporumuz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 9154
  • Marka: Spring
  • Ürün Kodu: spring-yonca-lg
  • Stok Durumu: 48
  • 1.900,00TL
  • Vergiler Hariç: 1.900,00TL

Etiketler: Spring Water Boğaziçi 9 Aşamalı