3-04-HF 21Y P PURİCOM 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI POMPALI

3-04-HF 21Y P PURİCOM 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI POMPALI

İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periyodik bakımı, filtre değişimi ve arıza giderimi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdadır. Yerli ve yabancı su arıtma cihazı çeşitleri, orijinal yedek parça garantisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonumuzla ülkemize hizmet etmekten dolayı gururluyuz. Su arıtma ile ilgili aklınıza takılan her konuda, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz.3-04-HF 21Y P PURİCOM kalitenin, şıklığın ve ergonominin harmanlandığı dünya standartlarında bir su arıtma cihazıdır. Tezgah altında az yer kaplayan yapısı ve 5 aşamalı ileri filtreleme teknolojisi nedeniyle kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen su arıtma cihazlarındandır. Ana filtre diye bilinen membran 75 GPD değerindedir, bu da günde 250 litre suyu arıtma kapasitesi olduğunu gösterir. Bu miktardaki su ise, ev ve ofislerin günlük su ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. 8 litrelik dahili depolama tankı ile her zaman taze su içebilirsiniz. Dahili pompaya sahip olan bu ürün, özellikle su basıncının yetersiz olduğu yerlerde çalışmak için tasarlanmıştır. Ürünün kutusunda, lüks musluk ve gerekli tüm bağlantı ekipmanları yer almaktadır.
Filtre Grubu Özellikleri

1) Spring 5 Mikron Sediment Filtre:

Şebeke suyunun işleme girdiği ilk yerdir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ölçeğindeki  her türlü toz çamur asbest (demir su borularında kullanılan kanserojen madde) gibi kaba malzemeleri tutar.

2) Spring Granül Aktif  Karbon Filtre:

Kaba malzemelerden ayrılıp bu filtreye gelen su, içindeki klor suya kötü koku ve tad veren gazlar kist ağır metaryellerin bir kısmı  ve diğer kimyasal maddelerden ayrıştırılır ve bu sayede suyun tadı, rengi ve kokusu düzenlenir. Bu filtre hindistan cevizi kabuğunun 800 c derece oksijensiz ortamda yakılmasıyla elde edilmiş tuz halindeki karbon filtredir (mangal kömürü ) gibi. Bir susam büyüklüğündeki aktif karbon taneciğindeki  futbol sahasını kaplayacak kadar moneküler yüzeye sahiptir. Bu sayede yarım kg’lık aktif karbon yarım ton suyu arıtmaya yetecek kadar yoğun bir malzemedir.

3)  Spring Blok Karbon Filtre:

Arıtmanın 3. aşamasıdır, diğer aşamalardan kurtulan 5 micron ölçeğindeki partiküller bu aşamada tutulur. Hindistan cevizi kabuğu ile kağıdın hamur haline getirilip sıkıştırılmasıyla elde edilir.

4) Spring Ters Ozmoz Membran Filtre:

İlk 3 aşamada kaba tortu ve partiküllerden ayrıştırılan su detaylı arıtmaya hazır haldedir, ilk 3 filtrenin asıl amacı Spring mebran filtresinin işini kolaylaştırmak, ömrünü uzatmaktır ancak özel bir yapım mebran filtre olan Spring  Mebran filtresi suyun alkali derecesinde neredeyse hiçbir değişiklik yapmaz.  Arıtmanın en önemli aşamasıdır ve cihazımızın “ana” filtresi konumunda olan membran yarı geçirgen bir zar gibi hareket eder, bitkilerin topraktan suyu emdiği gibi suyun içerisinden sadece yararlı maddelerin geçmesine izin verir. Tamamen doğaldır. Yüksek basınçla içinden sadece suyu geçirirken, mikron boyutunda suda var olan zararlı bakterileri, kireci, tortuyu, pası, asbesti, partikülleri ve ağır metalleri tamamen oranında arıtır.

5)  Spring Post Karbon Filtre:

Membrandan gelen temiz su bu filtrede Hindistan cevizi kabuğu ve granül karbondan geçerek lezzetli ve yumuşak bir içime sahip olur.Suya kaybetmiş olduğu mineralleri tekrar geri kazandırır. Ayrıca tankta beklemesinden dolayı meydana gelebilecek koku ve tat bozulmalarını düzeltir.Teknik Özellikler


   
  Saatte 25, günde 250 litre üretim kapasitesi,
  1 Ad. 5 Micron Sediment Filtre
  1 Ad. Blok Karbon Filtre
  1 Ad. 1 Micron Sediment Filtre
  1 Ad. 75 Gpd Membran Filtre
  1 Ad. Coconatlı Tatlandırıcı Filtre

  Diğer Parçalar:

   Shoot of Valf
   Dahili 8 Litrelik Rezerv Tankı
   Dahili pompa
   Tank Musluğu
   Atık Su Kısıcısı
   Çok Şık Açkapa Metal Musluk
   Hausing Açacağı
   Tesisat Bağlantı Elemanları
   5 Metre Pinomatik Hortum
   Kurulum ve Kullanım Kitapçığı


   Yorum Yap

   Not: HTML'e dönüştürülmez!
       Kötü           İyi

   • Görüntüleme: 8049
   • Ürün Kodu: 3-04-HF 21Y P
   • Stok Durumu: 100
   • 1.600,00TL
   • Vergiler Hariç: 1.600,00TL

   Etiketler: aquatürk, hsc, hsc su arıtma, aquatürk su arıtma, puricom su arıtma, puricom, prizma su arıtma, prizma su arıtma cihazı, safir su arıtma, safir su arıtma cihazı, aquabest, aquabest su arıtma, aquabest su arıtma cihazı, hf su arıtma, hf su arıtma cihazı