Aqua Love Atık Su Üretmeyen Mineral Alkali Filtreli Su Arıtma Cihazı (Ultraviyoleli)

Aqua Love Atık Su Üretmeyen Mineral Alkali Filtreli Su Arıtma Cihazı  (Ultraviyoleli)
                                                                                          Filtre Değişimleri 2 yılda bir yapılmaktadır.

Filtre Değişim Maliyeti 300 TL' dir


 


SU ARITMA CİHAZINDA LANSMANA ÖZEL KAMPANYA İLE TÜM TÜRKİYE'YE KARGO VE MONTAJ HİZMETİMİZ ÜCRETSİZDİR.


FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periyodik bakımı, filtre değişimi ve arıza giderimi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdadır. Yerli ve yabancı su arıtma cihazı çeşitleri, orijinal yedek parça garantisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonumuzla ülkemize hizmet etmekten dolayı gururluyuz. Su arıtma ile ilgili aklınıza takılan her konuda, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz.Neden Atık Su Üretmeyen Su Arıtma Cihazı?

İnsanlar su arıtma cihazı almak isterken araştırdıklarında karşılarına reverse osmosis su arıtma sistemlerinin suyu saflaştırılır gerçeği ile karşı karşıya kalırlar. Bu kısmen doğrudur ters ozmoz su arıtma sistemleri suyun içerisinde bulunan mineralleri alır ancak tatlandırıcı yoluyla suya tekrar geri kazandırır. Bazı müşterilerimiz suyun içerisindeki minerallerin kesinlikle atılmasını istemezler. Bu tip durumlarda müşterilerimize Aqua Love modelimizi öneriyoruz. Aqua Love su arıtma cihazı basit bir çalışma prensibi ile çalıştığı gibi suyun içerisinde bulunan klor, pas, asbest ve tortuları tamamen arıtır. Ancak suyun içerisinde bulunan kireç ve mineralleri kesinlikle ayrıştırmaz. Bu yönüyle insan sağlığına zararlı olabilecek mineral arıtımının önüne geçilmiş olur. Yerçekimiyle ve şebeke basıncı ile çalışan su arıtma cihazlarının gelişmiş versiyonu olan Aqua Love su arıtma cihazı sizlere en uygun fiyatlarla yerli üretici Spring Water su arıtma sistemleri tarafından sunuluyor.

Benzerlerinin 3'te biri fiyatına beğeninize sunulan Spring Water Aqua Love su arıtma cihazının filtre değişimi de oldukça uygundur.

Spring Water Aqua Love  su arıtma cihazının 81 ilde de yaygın servis ağı ile sizlere en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayınız.

Sizleri de Aqua Love su arıtma cihaz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 5473
  • Marka: Spring
  • Ürün Kodu: aqualove1
  • Stok Durumu: 119
  • 1.900,00TL
  • Vergiler Hariç: 1.900,00TL

Etiketler: ters ozmoz olmayan su arıtma, yer çekimi ile çalışan su arıtma,