Menu
Your Cart

Spring RO 22 - RE Su Arıtmalı Sebil Kapasite: 185 Lt/Gün -RO

Spring RO 22 - RE Su Arıtmalı Sebil  Kapasite: 185 Lt/Gün -RO
Spring RO 22 - RE Su Arıtmalı Sebil  Kapasite: 185 Lt/Gün -RO
Tükendi
Spring RO 22 - RE Su Arıtmalı Sebil  Kapasite: 185 Lt/Gün -RO
Spring RO 22 - RE Su Arıtmalı Sebil  Kapasite: 185 Lt/Gün -RO
Spring RO 22 - RE Su Arıtmalı Sebil Kapasite: 185 Lt/Gün -RO
28.382,90TL
Vergiler Hariç: 28.382,90TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: 0503005


İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periyodik bakımı, filtre değişimi ve arıza giderimi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdadır. Yerli ve yabancı su arıtma cihazı çeşitleri, orijinal yedek parça garantisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonumuzla ülkemize hizmet etmekten dolayı gururluyuz. Su arıtma ile ilgili aklınıza takılan her konuda, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz. 1) Spring 5 Mikron Sediment Filtre:

Şebeke suyunun işleme girdiği ilk yerdir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ölçeğindeki  her türlü toz çamur asbest (demir su borularında kullanılan kanserojen madde) gibi kaba malzemeleri tutar.

2)  Spring Blok Karbon Filtre:

Arıtmanın 3. aşamasıdır, diğer aşamalardan kurtulan 5 micron ölçeğindeki partiküller bu aşamada tutulur. Hindistan cevizi kabuğu ile kağıdın hamur haline getirilip sıkıştırılmasıyla elde edilir.

3) Spring Ters Ozmoz Membran Filtre:

İlk 3 aşamada kaba tortu ve partiküllerden ayrıştırılan su detaylı arıtmaya hazır haldedir, ilk 3 filtrenin asıl amacı Spring mebran filtresinin işini kolaylaştırmak, ömrünü uzatmaktır ancak özel bir yapım mebran filtre olan Spring  Mebran filtresi suyun alkali derecesinde neredeyse hiçbir değişiklik yapmaz.  Arıtmanın en önemli aşamasıdır ve cihazımızın “ana” filtresi konumunda olan membran yarı geçirgen bir zar gibi hareket eder, bitkilerin topraktan suyu emdiği gibi suyun içerisinden sadece yararlı maddelerin geçmesine izin verir. Tamamen doğaldır. Yüksek basınçla içinden sadece suyu geçirirken, mikron boyutunda suda var olan zararlı bakterileri, kireci, tortuyu, pası, asbesti, partikülleri ve ağır metalleri tamamen oranında arıtır.

4)  Spring Post Karbon Filtre:

Membrandan gelen temiz su bu filtrede Hindistan cevizi kabuğu ve granül karbondan geçerek lezzetli ve yumuşak bir içime sahip olur.Suya kaybetmiş olduğu mineralleri tekrar geri kazandırır. Ayrıca tankta beklemesinden dolayı meydana gelebilecek koku ve tat bozulmalarını düzeltir.

5) Spring Ultraviyole UV Filtre

Güneşin yaymış olduğu ultraviyole ışınlarından esinlenerek imal edilmiştir. Yazın güneşte kurutulan meyve ve sebzelerin aylarca bozulmadan tazeliğini koruduğunu biliyoruz. Bunun nedeni UV ışınlarının bakteri ve mikropları yok etmesidir. Aynı mantıkla su arıtma cihazlarında kullanılan UV filtre, suyun içinde bulunabilecek bakteri ve virüsleri tamamen etkisiz hale getirir. Biyolojik arıtma konusunda kullanılacak en etkili arıtma Spring Ultaviyole UV filtredir.TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyut (cm): 43 x 37,5 x 1110
Sıcak Su: 4 Lt/ Saat (80 – 93 0C)
Soğuk Su: 2 Lt/Saat (4 – 11 0C)
Enerji Besleme: AC 220 V 50 Hz 3-6 A
Enerji Sarfiyat: 650 W
Depo Kap.: 7,4 Lt
Sıcak Su:1,7 Lt
Soğuk Su: 1,7 Lt
Ana Depo: 4 Lt 

FİLTRE GRUBU
10” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre
10” Inline Blok Karbon Filtre CTO
75 GPD Membran (Aqualine veya Vontron)
10” Inline Coconut Post Karbon Filtre
Ultraviyole ile Dezenfeksiyon 

DİĞER EKİPMANLAR
Soğutma Kompresörü
Isıtma Sistemi
Çok Fonksiyonlu Dijital Ekranı


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi